header-icon
הנהלת חשבונות אונליין

את רוזנבלט הקמנו בשנת 2006 במטרה להעניק שירותי חשבונאות מקיפים לחברות, גופים ציבוריים, וועדים ובעלי עסקים. לאורך כל הדרך אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו ליווי מלא באווירה משפחתית ועם מענה לכל שאלה. אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז ותמיד שואפים לתת את השירות הטוב ביותר בדרך הכי נוחה.

בחודשים האחרונים עמלנו על אפליקציית הנהלת חשבונות אונליין. ההחלטה שלנו להעניק שירותי הנהלת חשבונות ללא תלות במקום ובאמצעים מתקדמים התקבלה לאחר בחינת הצרכים של הלקוחות. בכתבה זו אנו רוצים להעניק לכם הצצה פנימה לספר על הסיבות שלנו לפיתוח ושילוב האפליקציה בשירותי המשרד.

אימוץ הקדמה

ברור לנו שכולם מסתובבים עם מכשיר נייד חכם ועליו שלל אפליקציות. מבחינתנו, שילוב של אפליקציית שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות אונליין, היא צעד טבעי. חשוב לנו לעמוד לרשות הלקוחות בדרך שהכי נוחה להם והבנו שאם כולם משתמשים באפליקציות, אנחנו רוצים להציע אחת יעילה ופשוטה.
אין לנו כל ספק שהקדמה יכולה לסייע לניהול טוב יותר של החשבונות. האפליקציה מאפשרת ללקוחות לסרוק כל הכנסה והוצאה באופן מידי, להפיק חשבוניות ממקום אחד, לצפות בדיווחים באופן שוטף ולהיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע למצב העסק. חשוב לציין כי לא מדובר על תחלופה לשירותי הנהלת החשבונות במשרד אלא באה כתוספת להם.

הגעה ללקוחות בכל הארץ

האפליקציה הופכת את שירותי הנהלת החשבונות לזמינים עבור כולם ובכל מקום. אין הכרח להגיע אלינו עם כל הניירת מדי חודש ועדיין להמשיך לקבל מענה אנושי בשעות הפעילות של המשרד. בצורה זו אנחנו יכולים להמשיך לתת שירות גם לאלו שנמצאים באזור המשרדים שלנו, בחיפה או ברמת גן ויכולים גם לתת מענה לעסקים בכל רחבי הארץ.

רוזנבלט הוא אחד ממשרדי הנהלת חשבונות הגדולים, המתקדמים והמובילים. אנחנו מספקים שירותי ראיית חשבון ללקוחות קטנים וגדולים, לעסקים של איש יחיד ולחברות גדולות. חשוב לנו לתת לכל אחד את כל השירותים ולהעניק מהניסיון הרב שלנו וכל זאת ללא קשר למיקום שלהם. הקדמה מאפשרת לנו לקבל את החומר באופן ישיר ולספק את הייעוץ הטוב ביותר ללא תלות במקום.

שירותי הנהלת חשבונות סביב השעון

כל לקוחות המשרד מוזמנים להוריד את האפליקציה ולהשתמש בה בכל שעה שירצו. ניתן לשלוח בקלות את החומר הרלוונטי ישירות אל התיק האישי וכיוון שלא נדרשת התערבות של בעל מקצוע אפשר לעשות זאת בכל יום ובכל שעה.

בנוסף לקלות איסוף המידע ושליחתו אל התיק האישי, כל לקוח יכול לראות את מצב התיק בכל רגע נתון. האפליקציה מספקת דו”חות בסיסיים וכך אין הפתעות לקראת תשלום המע”מ. כמובן, כל לקוח מוזמן ליצור קשר עם המשרד בכל שאלה על הנהלת חשבונות וראיית חשבון, אך היכולת לראות את הנתונים בכל זמן היא תוספת שעוזרת לקבל החלטות בזמן אמת.

ידע שווה כוח

אנחנו יודעים שאף עסק או חברה לא רוצים להיות מופתעים בסוף השנה מתשלומים שונים או מהדו”חות ולכן חיפשנו אחר הדרך הקלה והנוחה ביותר לכל אחד לדעת מה מצבו הפיננסי. מצאנו כי אפליקציית שירותי הנהלת חשבונות אונליין עונה על שאלות רבות ועוזרת לדעת מה קורה בעסק ומכאן, מובילה לניהול חכם ופשוט יותר.

לצד האפליקציה התפקיד שלנו במשרד הוא לעזור לכל לקוח להבין את המספרים, לתת מענה לשאלות שונות ולסייע בקבלת החלטות. ברור לנו שככל שהמידע שיש בידינו הוא עדכני יותר כך יש לנו יכולת לתת המלצות נכונות שמותאמות בדיוק לעסק. אנחנו משתמשים בידע שנמצא בתיק האישי כדי לתת את השירות הטוב ביותר.

שירותי ראיית חשבון שלא עוצרים

כמו הלקוחות שלנו, גם אנחנו הופתענו מהשינויים המהירים בתחילת הקורונה ודווקא בתקופה זו גילינו כיצד האפליקציה יכולה לעזור לכולנו להיות קרובים יותר. במקום להיפגש, להסתכן ולדאוג מהמפגש, כל פעולות הדיווח נעשות בלחיצת כפתור והכל מיישום אחד על המכשיר הנייד שבכל מקרה הלקוחות שלנו משתמשים בו.

ברוזנבלט מעמידים לרשותכם אפליקציה ייחודית ומתקדמת לניהול חשבונות מכל מקום, בכל שעה ובקלות. לצד הדיווחים שנעשים באופן ישיר, ללא כל התערבות מצדנו ומפגש, הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה, התלבטות ותפעול נכון של העסק.