header-icon
בחירת רואה חשבון לעסק

חושבים לפתוח עסק? אתם מנהלים עסק אך לא בדיוק יודעים כמה אתם מרוויחים? זה הזמן להתייעץ עם רואה חשבון. תפקידו של רואה חשבון הוא לבצע ביקורת על הדו”חות הכספיים ולדווח לרשויות המס בהתאם להתקשרות מולכם, הלקוחות. עליו להיות בעל רקע בתחום חשבונאות, מיסוי וביקורת.

במסגרת ההתקשרות רואה החשבון יוכל להמליץ על פעולות מההיבט הפיננסי שלהן, להסביר כיצד נכון לעסק להתנהל מבחינת רכישות שונות ולענות על שאלות בתחום הכלכלי. בחירת רואה החשבון יכולה להשפיע על ההתנהלות העסקית וכאן נרכז טיפים לבחירת המשרד המתאים.

חשיבות מיקום רואה החשבון

כולנו מסתובבים עם המכשיר הנייד לכל מקום ומבצעים שלל פעולות בשעות שלא בהכרח נחשבות ל”שגרתיות”. בכל הנוגע לשירותי רואה חשבון, בשנת 2020 אפשר כבר להגיד כי אין חשיבות למיקום המשרד. היום ניתן לבצע פעולות רבות דרך האינטרנט והתקשורת יכולה להתבצע גם מרחוק. בעלי עסקים שרוצים ליהנות משירותי מקיפים יכולים לעשות זאת מכל מקום בארץ.

באמצעות אפליקציה שפותחה ברוזנבלט, יכולים הלקוחות להעביר את כל הניירת והמסמכים החשבונאים למשרד, בכל רגע נתון, באמצעות הווטסאפ או במייל. כל ההתנהלות, לרבות הפקת חשבוניות, קבלות, דרישות תשלום ואפילו סליקת אשראי יכולה להתבצע בקלות, דרך המכשיר הנייד, בלי לראות את המשרד. עם זאת, הצוות במשרד עומד לרשות הלקוחות בכל שאלה ונכון לתת מענה ללקוחותיו בכל רחבי הארץ.

בחירת רואה חשבון

ברוזנבלט – משרד לשירותי חשבונאות, נלווה אתכם ואת העסק שלכם לאורך כל הדרך. נענה לכם על השאלה איך לפתוח עסק ונכוון את העסק הקיים לרווחיות גבוהה יותר. לאורך כל הדרך אנו מבטיחים לספק מענה מלא, לרבות:

התאמה לצרכים שלכם

רואה חשבון צריך להתאים לצרכים שלכם ולא להפך. אם החלטתם לפתוח עסק קטן שיכנס תחת הגדרת “עוסק פטור”, על רואה החשבון לתת לכם בדיוק את השירות הנדרש לכם. לעומת זאת אם החלטתם לפתוח חברת סטארט אפ, יהיה עליכם למצוא משרד שיוכל ללוות אתכם במקצועיות הדרושה לתחום הסטארט-אפ. במקרה זה, כמו גם בחברות גדולות, יש להעדיף משרד מנוסה אשר מכיר היטב את התחום.

מעבר להגדרת העסק, תוכלו לצפות מרואה החשבון שילווה אתכם בפורמט הנחוץ לכם. אם אתם מחפשים משרד שיבצע עבורכם רק את הגשת הדו”חות, יש להגדיר זאת מראש, אך אם אתם רוצים גם לקבל ייעוץ, חשוב שתמצאו משרד שיכול לסייע לכם להשתפר מבחינה פיננסית.

יכולת לבצע פעולות באופן אוטומטי

בשנת 2020 אין כל סיבה שפעולות תתבצענה בפגישה פיזית. אתם יכולים לצפות למשרד רואי חשבון שיאפשר לכם לבצע פעולות באופן אוטומטי ומינימום זמן. ברוזנבלט העברת החומר יכולה להתבצע בנוחות גם דרך אפליקציה, מייל או ווטסאפ, מכל מקום ובכל שעה. באמצעות האפליקציה הייחודית של רוזנבלט תוכלו להיות מעודכנים און ליין במצב העסק שלכם ותהיו נגישים למידע7\24.

פעולות אוטומטיות יכולות לחסוך זמן רב וכסף. כל הוצאה יכולה להיות מדווחת מיד על ידי צילום במכשיר הנייד ושליחתה בדרך הנוחה ביותר עבורכם. זוהי דרך נוחה ויעילה לעבודה בעולם הדיגיטלי.

ייעוץ לצד פעולות חשבונאיות

לצד הפעולות החשבונאיות הכוללות הפקת דו”חות למס הכנסה, למע”מ ולביטוח הלאומי על פי החוק, הצוות המקצועי במשרד רואה החשבון יכול לייעץ בכל הנוגע לצד הכלכלי של העסק. עצות טובות ותכנון מס נכון יכולים לחסוך לכם הרבה כסף ולהשאיר שורת רווח גבוהה יותר. מומלץ לבחור במשרד ששם לעצמו למטרה לקדם את הלקוחות, אתכם. משרד שלצד כל הפעולות החשבונאיות יוכל גם לכוון אתכם, יעזור לכם לגדול ולקבל החלטות טובות ונכונות מבחינה פיננסית.

יחס אישי

לצד הטכנולוגיה והיכולת לקבל שירות מכל מקום ובכל זמן, במשרדנו תהנו מיחס אישי, תשומת לב וייעוץ שמכוון לעסק שלכם. ברוזנבלט צוות המשרד נכון להעניק מענה ושירות עבורכם. משרד אשר מאויש בצוות יכול תמיד לתת מענה על הצרכים המשתנים של העסק. העובדה שיש עם מי לתקשר, מישהו שמסתכל על הדו”חות של העסק ושנמצא שם בשבילכם, חשובה להצלחה העסקית.

צרו קשר

רוזנבלט, משרד רואי חשבון ושירותים חשבונאיים מזמין אתכם ליצור קשר ולקבוע פגישה ראשונית ללא כל התחייבות. בפגישה נוכל לבדוק מהם הצרכים של העסק וכיצד נוכל לעמוד לרשותכם. לנוחיותכם, ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני.